Biz
KİMİZ

1984 yılında kurulan Anişmak, paletli iş ve inşaat makinelerinin servisi ve bakımında uzmanlaşmıştır.Firma zamanla gücünü kanıtlamış ve gelişerek büyümüştür.

Firmanın üretici konumuna geldiği 1990 yılından beri, iş hacminde daha fazla büyüme ve talebin yaratmış olduğu bir artış sözkonusudur. Anişmak’ın toplam kalite anlayışı çerçevesinde, üretim sürecinin her aşamasına uzanan kalite kontrol sistemi, daha ürünün üretimine başlamadan devreye girmesi, kaliteli ürün anlayışına verdiğimiz önemin göstergesidir.

Anişmak iş makinaları 2005 yılında ITM INTERTRACTOR firması Türkiye distribütörlüğü görevini üstlenerek ihracat ve ithalat hattını güçlendirmiş ve dünyanın tüm bölgelerine yayılmış geniş servis ağı ile sunduğu hizmetin devamlılığını sağlamaktadır.

2007 yılında JEMCO-JSB firması ile işbirliğine başlayan ANİŞMAK sektöründe profesyonel bakışa sahip kadrosu, sürekli gelişen teknolojik donanımı, kalite anlayışı, kurumsal kimliği ve 5000’i aşan ürün çeşidi ile makinelerinizi yürütmeye devam etmekteyiz.

Vizyonumuz:

Toplam kalite yönetimi ile, sektördeki öncü konumunu daha ileriye götürerek bütün paydaşlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve sektörde ülkemizin önde gelen firmalarından biri olmak.

Misyonumuz:

Konumumuzla ilgili tüm kalite ve standartlar göz önünde bulundurularak müşteri, talep ve memnuniyetini en doğru şekilde yerine getirmektir.

Temel Değerlerimiz:

Tüm iş kollarında hızlı ve esnek üretimin ön plana çıktığı günümüz koşullarında Anişmak; verimli üretim sistemi, geniş stok olanakları, müşteri odaklı çalışma biçimi ve esnek üretim kabileyeti sayesinde işletmelerin beklentilerini üst düzeyde karşılamaktadır. Uluslararası makine üreticilerinin standartlarına uygun orjinal ürün kalitesinde üretim yapan Anişmak toplam kalite yönetimi anlayışı çerçevesinde tıpkı makinenin dişlileri gibi tüm unsurların bir arada ve uyum için işlemesi gerektiğine inanır.

Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar

TOP