Hakkımızda

Sektörün Güvencesi

Kurulduğu tarihten günümüze kadar sektöründe lider konumda olması, faliyetlerinde güven ve sorumluluk, üretimde kalite ve verim unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Çözüm Ortaklığı

Dünya çapında lider konumda olan ITM (Italya), JSB (Malezya) markasının distribütörlüğünü de üstlenen firmamız, ithal ettiği gibi aynı zamanda birçok ürünü ihraç etmektedir.

Kalite Politası

Üretim sürecinin her aşamasına uzanan kalite kontrol sistemi, daha ürünün üretimine başlamadan devreye girmesi, kaliteli ürün anlayışına verdiğimiz önemin göstergesidir.


1984 yılında kurulan Anişmak, paletli iş ve inşaat makinelerinin servisi ve bakımında uzmanlaşmıştır.Firma zamanla gücünü kanıtlamış ve gelişerek büyümüştür.

Firmanın üretici konumuna geldiği 1990 yılından beri, iş hacminde daha fazla büyüme ve talebin yaratmış olduğu bir artış sözkonusudur. Anişmak’ın toplam kalite anlayışı çerçevesinde, üretim sürecinin her aşamasına uzanan kalite kontrol sistemi, daha ürünün üretimine başlamadan devreye girmesi, kaliteli ürün anlayışına verdiğimiz önemin göstergesidir.

Anişmak iş makinaları 2005 yılında ITM INTERTRACTOR firması Türkiye distribütörlüğü görevini üstlenerek ihracat ve ithalat hattını güçlendirmiş ve dünyanın tüm bölgelerine yayılmış geniş servis ağı ile sunduğu hizmetin devamlılığını sağlamaktadır.

2007 yılında JEMCO-JSB firması ile işbirliğine başlayan ANİŞMAK sektöründe profesyonel bakışa sahip kadrosu, sürekli gelişen teknolojik donanımı, kalite anlayışı, kurumsal kimliği ve 5000’i aşan ürün çeşidi ile makinelerinizi yürütmeye devam etmekteyiz.

1984

İnşaat makineleri servis ve bakım hizmetini yürütmek için kuruldu.

1990

Faaliyet alanını genişleterek iş makineleri yürüyüş aksanı üretim çalışmalarına başladı.

1995

Yeni merkezıne geçti

1998

Tozaltı kaynak dolgu sistemine başladı.

2000

ISO 9001-2000 kalite belgesi ile yönetim sistemini tescilledi.

2002

TSE ve İmalata Yeterlilik Belgesi işe üretim kalitesini tescilledi.

2005

ITM - INTERTRACTOR firması Türkiye distribütörlüğü ile ithalat-ihracat hattını güçlendirdi.

2007

TENGL firması ile işbirliğine başladı.

2008

Sürekli gelişen teknolojik donanımı, kalite anlayışı ve kurumsal kimliğiyle; 3500’ü aşan ürün çeşidi ile makinelerinizi yürütmeye devam etmektedir.

2011

A-TRACK markası ile komple şase üretimine başladı.

2014

2000 m2 kapalı açık alan genişliğinde yeni fabrikasını açtı.

Vizyonumuz

Toplam kalite yönetimi ile, sektördeki öncü konumunu daha ileriye götürerek bütün paydaşlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve sektörde ülkemizin önde gelen firmalarından biri olmak.

Misyonumuz

Konumumuzla ilgili tüm kalite ve standartlar göz önünde bulundurularak müşteri, talep ve memnuniyetini en doğru şekilde yerine getirmektir.

Temel Değerlerimiz

Tüm iş kollarında hızlı ve esnek üretimin ön plana çıktığı günümüz koşullarında Anişmak; verimli üretim sistemi, geniş stok olanakları, müşteri odaklı çalışma biçimi ve esnek üretim kabileyeti sayesinde işletmelerin beklentilerini üst düzeyde karşılamaktadır. Uluslararası makine üreticilerinin standartlarına uygun orjinal ürün kalitesinde üretim yapan Anişmak toplam kalite yönetimi anlayışı çerçevesinde tıpkı makinenin dişlileri gibi tüm unsurların bir arada ve uyum için işlemesi gerektiğine inanır.

Satış Sonrası Hizmetlerimiz

Firmamız tarafından teklif vermesi yada teklif alması ile başlayan ve ürünün ömrünü tamamlanmasına kadar devam eden satış sonrası hizmet kapsamında;

Müşteri memnuniyetinin arttırılması ve devamlılığının sağlanması doğrultusunda çalışmaların yürütülmesi,

Ürünlerin zamanında ve standartlara uygun olarak teslimatlarının yapılması,

Ürünlerin faal halde olabilmesini sağlamak amacıyla lojistik destek planları yapılarak gerekli yedek parça ve koruyucu bakım faaliyetlerinin belirlenmesi, müşteri kullanımına uygun, güvenilirliği yüksek ürünlerin yapılmasının sağlanması,

Garanti süresi içinde / dışında bakım onarım için gelen ürünlerin ilgili sözleşmelere uygun olarak en kısa zamanda faal hale getirilmesinin sağlanması,

Müşteri talepleri ve şikayetlerinin en kısa sürede değerlendirilerek cihazlarımızda gerekli iyileştirmelerin yapılıp düzeltme önlemlerinin alınması,

Sürekli değişen ve gelişen dünya pazarında sektörün yapısı, günün gerekleri, artan yedek parça ve ekipman ihtiyaçları, taleplerde değişkenliği beraberinde getirmektedir. Üretimde hız ve esnekliğin ön planda olduğu Anişmak, verimli üretim sistemi, geniş stok olanağı, müşteri odaklı çalışma biçimi ve esnek üretim kabiliyeti sayesinde işletmelerin taleplerine cevap vererek en kısa sürede en üst düzeyde beklentileri karşılamaktadır.

Talep Gönder

Satış sonrası hizmet talebi için
formu doldurarak
bizimle
iletişime geçebilirsiniz.

Talep Gönder

Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar

© 2019 Anişmak - Tüm Hakları Saklıdır. anismak.com