Sahibinden Anişmak Kurumsal Üye

Hakkımızda

Sektörün Güvencesi

Kurulduğu tarihten günümüze kadar sektöründe lider konumda olması, faliyetlerinde güven ve sorumluluk, üretimde kalite ve verim unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Çözüm Ortaklığı

Dünya çapında lider konumda olan ITM (Italya), JSB (Malezya) markasının distribütörlüğünü de üstlenen firmamız, ithal ettiği gibi aynı zamanda birçok ürünü ihraç etmektedir.

Kalite Politası

Üretim sürecinin her aşamasına uzanan kalite kontrol sistemi, daha ürünün üretimine başlamadan devreye girmesi, kaliteli ürün anlayışına verdiğimiz önemin göstergesidir.


1984 yılında kurulan Anişmak, paletli iş ve inşaat makinelerinin servisi ve bakımında uzmanlaşmıştır.Firma zamanla gücünü kanıtlamış ve gelişerek büyümüştür.

Firmanın üretici konumuna geldiği 1990 yılından beri, iş hacminde daha fazla büyüme ve talebin yaratmış olduğu bir artış sözkonusudur. Anişmak’ın toplam kalite anlayışı çerçevesinde, üretim sürecinin her aşamasına uzanan kalite kontrol sistemi, daha ürünün üretimine başlamadan devreye girmesi, kaliteli ürün anlayışına verdiğimiz önemin göstergesidir.

Anişmak iş makinaları 2005 yılında ITM INTERTRACTOR firması Türkiye distribütörlüğü görevini üstlenerek ihracat ve ithalat hattını güçlendirmiş ve dünyanın tüm bölgelerine yayılmış geniş servis ağı ile sunduğu hizmetin devamlılığını sağlamaktadır.

2007 yılında JEMCO-JSB firması ile işbirliğine başlayan ANİŞMAK sektöründe profesyonel bakışa sahip kadrosu, sürekli gelişen teknolojik donanımı, kalite anlayışı, kurumsal kimliği ve 5000’i aşan ürün çeşidi ile makinelerinizi yürütmeye devam etmekteyiz.

2002 T SE v e Y E TERLİLİK BE L GESİ TSE ve İmalata Y eterlilik Belgesi işe üretim kalitesini tescilledi. 2005 ITM DİSTRİBÜ T ÖR L ÜĞÜ ITM - INTE R TRAC T OR firması Türkiye distribütörlüğü ile ithalat-ihracat hattını güçlendirdi. 2007 TENGL İŞ BİRLİĞİ TENG L firması ile işbirliğine başladı. 2008 3500+ ÜRÜN Sürekli gelişen teknolojik donanımı, kalite anlayışı ve kurumsal kimliğiyle; 3500’ü aşan ürün çeşidi ile makineler - inizi yürütmeye devam etmektedi r . 2011 A - T R A CK A-TRACK markası ile komple şase üretimine başladı. 2014 Y ENİ F ABRİ K A 2000 m2 kapalı açık alan genişliğinde yeni fabrikasını açtı. 2000 ISO 9001-2000 ISO 9001-2000 kalite belgesi ile yönetim sistemini tescilledi. 1998 K A Y NAK DO L GU T ozaltı kaynak dolgu sistemine başladı. 1995 Y ENİ MERKEZ Y eni merkezıne geçti 1990 ÜR E TİME BAŞLADI Faaliyet alanını genişleterek iş makineleri yürüyüş aksanı üretim çalışmalarına başladı. 1984 KURULDU İnşaat makineleri servis ve bakım hizmetini yürütmek için kuruldu.

Vizyonumuz

Toplam kalite yönetimi ile, sektördeki öncü konumunu daha ileriye götürerek bütün paydaşlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve sektörde ülkemizin önde gelen firmalarından biri olmak.

Misyonumuz

Konumumuzla ilgili tüm kalite ve standartlar göz önünde bulundurularak müşteri, talep ve memnuniyetini en doğru şekilde yerine getirmektir.

Temel Değerlerimiz

Tüm iş kollarında hızlı ve esnek üretimin ön plana çıktığı günümüz koşullarında Anişmak; verimli üretim sistemi, geniş stok olanakları, müşteri odaklı çalışma biçimi ve esnek üretim kabileyeti sayesinde işletmelerin beklentilerini üst düzeyde karşılamaktadır. Uluslararası makine üreticilerinin standartlarına uygun orjinal ürün kalitesinde üretim yapan Anişmak toplam kalite yönetimi anlayışı çerçevesinde tıpkı makinenin dişlileri gibi tüm unsurların bir arada ve uyum için işlemesi gerektiğine inanır.

Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar

© 2019 Anişmak - Tüm Hakları Saklıdır. anismak.com